MÖBLER / Kistor / Kista 5395432
nr 539 5432
Kista
1700-tal, längd: 89, djup: 60, höjd: 52 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 1 september 2008
kl 16:58:12
300 kr
400 kr
400 kr
450 kr
650 kr
550 kr
650 kr
700 kr
1.200 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.400 kr
Pakistanska mattor
Kista
nr 539 5432
Kista
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 1.500 kr |
måndag 1 september 2008 |
Pakistanska mattor